Kampanie sms / mms

Kampania SMS to skuteczne narzędzie dotarcia bezpośrednio do konsumenta w czasie, który jest najbardziej odpowiedni.

Kampania SMS to skuteczne narzędzie dotarcia bezpośrednio do konsumenta w czasie, który jest najbardziej odpowiedni dla wypełnienia celów strategii marketingowej firmy.

Kampania SMS to skuteczne narzędzie bezpośredniego dotarcia do konsumenta w bardzo krótkim czasie. Planowanie wysyłek, możliwość ich modyfikacji w zależności od efektów i niskie koszty pozyskania klienta dają istotną przewagę wiadomościom tekstowym nad innymi kanałami reklamowymi. Wysyłki SMS można przeprowadzać zarówno do klientów końcowych, jak i do partnerów biznesowych. Platforma SMSAPI posiada zaawansowany technologicznie, a jednocześnie prosty w obsłudze system, umożliwiający samodzielne przeprowadzenie skutecznej promocji SMS (kampanie Pull i Push).

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Mamy założoną księgę GIODO i działamy zgodnie z wytycznymi tej organizacji. Podstawą prawną upoważniającą nas do prowadzenia zbioru danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, na przetwarzanie danych jej dotyczących.

Dane osobowe przetwarzamy w celu ich aktualizacji oraz wysyłania ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Dane te są także udostępniane oraz przekazywane naszym partnerom, zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów o ochronie danych osobowych.

Kompleksowo zajmiemy się Twoją firmą, dowiedz się więcej o innych naszych usługach. Zwiększanie sprzedaży →

Z niecierpliwością czekamy na Twój kontakt
Nasze biuro

ul. Walecznych 68/9

Warszawa

kontakt@osmg.pl

+48 509 090 444

ADRES KORESPONDENCYJNY
ul. Walecznych 68/9, Warszawa
TELEFON
+48 509 090 444
Dziękujemy. Twoja wiadomość została wysłana. Powrót →
Przepraszamy. Nie udało się wysłać wiadomości. Powrót →